gototopgototop
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Профнастил

Профнастил – це облицювальні листи з оцинкованої сталі з кольоровим полімерним покриттям. Профнастіл використовується для зведення стенів, обгороджувань, а так само як покрівельний матеріал на об'єктах великої площі в промисловому і цивільному будівництві. Що застосовується при виготовленні профнастіла сталь з полімерним покриттям додає йому велику декоративність і дозволяє застосовувати профільований аркуш в індивідуальному і малоповерховому будівництві.

Основні переваги профнастила:

 • висока механічна міцність
 • надійність в експлуатації
 • корозійна стійкість
 • велика гамма кольорів
 • швидкий і простий монтаж на каркаси з різних матеріалів
 • невелика вага, зручність транспортування
 • стійкість до будь-яких погодних умов
 • низькі експлуатаційні витрати
 • естетичний зовнішній вигляд

Профнастил виготовляють наступних типів:

 1. Стіновий - висота до 20 мм, використовується для обшивки стін, внутрішніх облицювальних робіт та огороджень: ПС-8, ПС-10, ПС-20;
 2. Покрівельний - висота від 20 до 45 мм, використовується в облаштуванні покрівель з практично будь-якої геометричної складності: ПК-20, ПК-35, ПК-45, ПК – 45-О, ПК-57, ПК-60, ПК-60-О, ПК-75;
 3. Несучий - висота від 45 до 160 мм, призначений для створення суцільної несучої основи покриттів, для конструкцій покриттів і перекриттів промислових і цивільних об'єктів: ПН-100.

Технічні характеристики:

ПС-8 ПС-10

Стіновий профілюється з оцинкованої сталі з полімерним покриттям і без нього, а також з алюмооцинкованної сталі з полімерним покриттям і без лакофарбного покриття.

ПК-20 ПК-35

Покрівельний профнастил застосовується для зведення крівлі, є економічнішим матеріалом, ніж металлочерепіца. Виробляється з оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям і без нього, а також з алюмооцинкованной сталі з полімерним покриттям і без лакофарбного покриття.

ПК-60-О ПК-45 ПК-45-О

 

ПК-57 ПК-60

 


ПН-100
Несучий профнастил використовується при зведенні будівель за технологією БМЗ, а також може застосовуватися як покрівельний і фасадний матеріал. Профілюється з оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям і без нього, а також з алюмооцинкованної сталі з полімерним покриттям і без лакофарбного покриття.

Каталог Продукцii

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
// Add this files on the head of the template /div/divdiv classphp