gototopgototop
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Профнастил

Профнастил – це облицювальні листи з оцинкованої сталі з кольоровим полімерним покриттям. Профнастіл використовується для зведення стенів, обгороджувань, а так само як покрівельний матеріал на об'єктах великої площі в промисловому і цивільному будівництві. Що застосовується при виготовленні профнастіла сталь з полімерним покриттям додає йому велику декоративність і дозволяє застосовувати профільований аркуш в індивідуальному і малоповерховому будівництві.

Основні переваги профнастила:

 • висока механічна міцність
 • надійність в експлуатації
 • корозійна стійкість
 • велика гамма кольорів
 • швидкий і простий монтаж на каркаси з різних матеріалів
 • невелика вага, зручність транспортування
 • стійкість до будь-яких погодних умов
 • низькі експлуатаційні витрати
 • естетичний зовнішній вигляд

Профнастил виготовляють наступних типів:

 1. Стіновий - висота до 20 мм, використовується для обшивки стін, внутрішніх облицювальних робіт та огороджень: ПС-8, ПС-10, ПС-20;
 2. Покрівельний - висота від 20 до 45 мм, використовується в облаштуванні покрівель з практично будь-якої геометричної складності: ПК-20, ПК-35, ПК-45, ПК – 45-О, ПК-57, ПК-60, ПК-60-О, ПК-75;
 3. Несучий - висота від 45 до 160 мм, призначений для створення суцільної несучої основи покриттів, для конструкцій покриттів і перекриттів промислових і цивільних об'єктів: ПН-100.

Технічні характеристики:

ПС-8 ПС-10

Стіновий профілюється з оцинкованої сталі з полімерним покриттям і без нього, а також з алюмооцинкованної сталі з полімерним покриттям і без лакофарбного покриття.

ПК-20 ПК-35

Покрівельний профнастил застосовується для зведення крівлі, є економічнішим матеріалом, ніж металлочерепіца. Виробляється з оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям і без нього, а також з алюмооцинкованной сталі з полімерним покриттям і без лакофарбного покриття.

ПК-60-О ПК-45 ПК-45-О

 

ПК-57 ПК-60

 


ПН-100
Несучий профнастил використовується при зведенні будівель за технологією БМЗ, а також може застосовуватися як покрівельний і фасадний матеріал. Профілюється з оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям і без нього, а також з алюмооцинкованної сталі з полімерним покриттям і без лакофарбного покриття.
// Add this files on the head of the template /div/divdiv classphp