gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Альта - Профіль(Росія)


Вініловий Сайдінг компанії «Альта профіль» випускається в декількох колекціях:

• «Ангара»

• «Престиж»

• «Преміум»

«Ангара» - традиційний двухпереломний вініловий сайдинг, призначений для обробки фасадів житлових, адміністративних та господарських споруд.

«Престиж» та «Преміум» - вініловий сайдинг цих колекцій є продукцією більш високо якості в порівнянні з колекцією «Ангара» і сайдингом економкласу інших виробників. Панелі цих колекцій - втілення стилю, новаторства, модних тенденцій Європи, результат постійних технологічних рішень в сфері фасадного дизайну.

Також налагоджено виробництво софітів - підшивальні панелей для карнизних і фронтових звисів покрівлі, які крім декоративної функції забезпечують вентиляцію підпокрівельного простору і самої покрівлі. До сайдингу «Альта-Профіль» випускаються наступні види софіта: з перфорацією, з частковою перфорації, без перфорації.

Колекція Ангара
Колекція Преміум
Колекція Престиж

Для монтажу вінілового сайдингу використовують додаткові планки

софіт початкова планка навісна планка J-trim
з'єднуюча планка білявіконна планка зовнішній кут внутрішній кут
фінішна планка окантовочна планка J-фаска налічник
"Альта сайдинг" "Kanada плюс"
Софіт коричнивий Софіт білий

довжина 3850мм

довжина 3660мм довжина 3000мм довжина 3000мм
ширина 255мм ширина 230мм ширина 232мм ширина 232мм
товщина 1,2мм товщина 1,2мм товщина 1,2мм товщина 1,2мм
в упаковці 10шт в упаковці 20шт в упаковці 10шт в упаковці 10шт
Сайдинг колекцій "Престиж" і "Преміум" призначений для більш вимогливих споживачів. Зовнішній вигляд панелей обумовлений використанням акрилового полімеру, що відноситься до матеріалів нового покоління. Відмінними рисами цих колекцій є використання спеціального методу "Cool Colour" для фарбування верхнього шару панелей, що забезпечує значне зниження поглинання тепла, а так само додаткові кошти для підвищення удароміцності. Ці особливості дозволять Вам зберегти тепло у Вашому будинку в холодну пору року, а так само заощадити кошти на ремонті та відновленні оздоблювальних матеріалів.

СОФІТ
Призначений для забезпечення вентиляції фасадів та дахів будівель. Як показав багаторічний досвід, вентильований фасад найбільш підходить для середньої смуги Росії. Софіт зазвичай обробляють фронтони даху. Компанія «Альта-Профіль» випускає два варіанти вінілового софіта: без перфорації і з частковою перфорацією.
Білий Коричнивий
без перфорації з частковою перфорацією


Каталог Продукцii

Продажа квартир на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже? Однокомнатная квартира на первом этаже. Полезные самоделки для дома. Самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Оформление покупки авто. Быстрое оформление договора купли продажи авто. Порядок оформления авто. Кредит на развитие бизнеса. Где взять кредит для бизнеса. Кредит на развитие малого бизнеса. Уроки создания сайта на joomla. Лучшие joomla уроки бесплатно. Joomla интернет магазин уроки.
Joomla seo плагины. Joomla seo оптимизация. Настройка seo joomla. Ремонт дома своими руками. Как начать строить дом своими руками. Строительство дома с нуля. Seo продвижение сайтов. Качественная seo оптимизация сайта. Seo оптимизация своими руками.
// Add this files on the head of the template /div/divdiv classphp