gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Альта - Профіль(Росія)


Вініловий Сайдінг компанії «Альта профіль» випускається в декількох колекціях:

• «Ангара»

• «Престиж»

• «Преміум»

«Ангара» - традиційний двухпереломний вініловий сайдинг, призначений для обробки фасадів житлових, адміністративних та господарських споруд.

«Престиж» та «Преміум» - вініловий сайдинг цих колекцій є продукцією більш високо якості в порівнянні з колекцією «Ангара» і сайдингом економкласу інших виробників. Панелі цих колекцій - втілення стилю, новаторства, модних тенденцій Європи, результат постійних технологічних рішень в сфері фасадного дизайну.

Також налагоджено виробництво софітів - підшивальні панелей для карнизних і фронтових звисів покрівлі, які крім декоративної функції забезпечують вентиляцію підпокрівельного простору і самої покрівлі. До сайдингу «Альта-Профіль» випускаються наступні види софіта: з перфорацією, з частковою перфорації, без перфорації.

Колекція Ангара
Колекція Преміум
Колекція Престиж

Для монтажу вінілового сайдингу використовують додаткові планки

софіт початкова планка навісна планка J-trim
з'єднуюча планка білявіконна планка зовнішній кут внутрішній кут
фінішна планка окантовочна планка J-фаска налічник
"Альта сайдинг" "Kanada плюс"
Софіт коричнивий Софіт білий

довжина 3850мм

довжина 3660мм довжина 3000мм довжина 3000мм
ширина 255мм ширина 230мм ширина 232мм ширина 232мм
товщина 1,2мм товщина 1,2мм товщина 1,2мм товщина 1,2мм
в упаковці 10шт в упаковці 20шт в упаковці 10шт в упаковці 10шт
Сайдинг колекцій "Престиж" і "Преміум" призначений для більш вимогливих споживачів. Зовнішній вигляд панелей обумовлений використанням акрилового полімеру, що відноситься до матеріалів нового покоління. Відмінними рисами цих колекцій є використання спеціального методу "Cool Colour" для фарбування верхнього шару панелей, що забезпечує значне зниження поглинання тепла, а так само додаткові кошти для підвищення удароміцності. Ці особливості дозволять Вам зберегти тепло у Вашому будинку в холодну пору року, а так само заощадити кошти на ремонті та відновленні оздоблювальних матеріалів.

СОФІТ
Призначений для забезпечення вентиляції фасадів та дахів будівель. Як показав багаторічний досвід, вентильований фасад найбільш підходить для середньої смуги Росії. Софіт зазвичай обробляють фронтони даху. Компанія «Альта-Профіль» випускає два варіанти вінілового софіта: без перфорації і з частковою перфорацією.
Білий Коричнивий
без перфорації з частковою перфорацією


Каталог Продукцii

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
// Add this files on the head of the template /div/divdiv classphp