gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Альта - Профіль

Компанія «Альта-Профіль» випускає сайдинга на основі полімерів нового покоління - акрилових матеріалів, таких як ASA (Acrylnitril-Styrol-Acrylester). Сайдинг, отриманий в результаті застосування акрилових матеріалів, має:
•   Підвищену стійкість до ультрафіолетового випромінювання, в 8-10 разів перевершує сайдинг на основі ПВХ, захищаючи панелі від негативних змін кольору.
•   Високу хімічну стійкість до розбавлених кислот і лугів, розсолу (хлориду натрію і кальцію), рослинним і тваринним маслам.
•   Чудові ударні властивості в процесі всього терміну служби, навіть після старіння.
•   Відмінну стійкість до миючих засобів.
•   Високу деформаційну теплостійкість (температура експлуатації може досягати 75 ° -80 ° С).
•   Прекрасна якість поверхні, високий глянець від 60 до 90 одиниць.
Як наслідок, сайдинг, виготовлений на основі акрилових матеріалів, зберігає набагато більш тривалий термін служби, ніж сайдинг на основі ПВХ. Акриловий сайдинг «BLOCKHOUSE», крім переваг в своїй структурі, має ряд інших переваг:
• Панелі стали більш оригінальні і більш витончені завдяки абсолютно новому дизайну.
• Геометрія акрилового сайдинга «BLOCKHOUSE» суттєво відрізняється від геометрії звичайного акрилового сайдинга. Витончені циліндричні панелі довжиною - 310 см. і шириною - 21 см (однопереломние) і 32 см (двухпереломние) зручні при монтажі й транспортуванні.
• Сайдинг під колоду має нове тиснення, яке створює імітацію натуральної деревини.
• Упакований в гофрокороб і поліетиленовий рукав з логотипом.
Сайдинг "Block House" (напівбрус)

Колекція "Block House" BH-01 3,10 Х 0,2м - 7 кольорів, однопереломний

Колекція "Block House" BH-02 3,10 Х 0,32м - 7 кольорів, двухпереломний
Дуб світлий Золотистий Червоно-коричнивий Бежевий
Срібний Темно-бежевий

Оздоблювальні та монтажні елементи

Для зручності монтажу сайдингу та додання облицюванні будинку закінченого вигляду компанія «Альта-Профіль» випускає оздоблювальні планки. Кожна планка являє собою певну конструкцію, яка виконує свою функцію. Оздоблювальні планки мають свої певні розміри, розраховані технологами компанії. За бажанням споживача оздоблювальні планки випускаються в тій же кольоровій гамі, що і сайдинг. Логічне використання всіх оздоблювальних планок в процесі монтажу сайдинга додадуть зовнішності Вашого будинку естетично завершений вигляд.

Внутрішній кут 3,05м Зовнішній кут 3,05м J-trim 3,66м З'єднуюча планка 3,05м

Каталог Продукцii

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
// Add this files on the head of the template /div/divdiv classphp