gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Bryza

Софіт (стельові панелі)
Софіт в архітектурі (від Італ. Soffito - дах) називають панелі для обшивки різноманітних горизонтальних поверхонь звернених донизу, таких як свеси, карнизи, стелі у відкритих приміщеннях і т.д.
Софіт виконує одночасно дві основні функції - це забезпечення вентиляції підпокрівельного простору і надання фасаду зовнішньої краси і завершеного вигляду.
Вентиляція підпокрівельного простору необхідна для підвищення терміну служби покрівлі і для боротьби з вогкістю і цвіллю.
Софіти виробляються з пластику і являють собою панель, яка кріпиться на направляючих до стелі і з'єднуються між собою за допомогою замкового з'єднання. Завдяки замку, панелі легко монтуються, щільно прилягають одна до одної і на лицьовій стороні невидно елементів кріплень.
За формою софіти схожі на вагонку, але виготовляються з того ж полімеру що і сайдинг. Основною відмінністю софітів від інших видів декоративних панелей для облицювання звисів даху є те, що вони перфоровані. Що дозволяє повітрю вільно циркулювати під ними. Завдяки провітрювання матеріал даху не страждає від вогкості і не пліснявіє.

Панелі софіт (4 Х 0,305)


Графіт Зелений Цегляний БілийЗолотий оріх Оріх Золотий дуб Коричнивий


J-профіль 4м

Н-профіль 3м

Каталог Продукцii

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
// Add this files on the head of the template /div/divdiv classphp