gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Bryza

Софіт (стельові панелі)
Софіт в архітектурі (від Італ. Soffito - дах) називають панелі для обшивки різноманітних горизонтальних поверхонь звернених донизу, таких як свеси, карнизи, стелі у відкритих приміщеннях і т.д.
Софіт виконує одночасно дві основні функції - це забезпечення вентиляції підпокрівельного простору і надання фасаду зовнішньої краси і завершеного вигляду.
Вентиляція підпокрівельного простору необхідна для підвищення терміну служби покрівлі і для боротьби з вогкістю і цвіллю.
Софіти виробляються з пластику і являють собою панель, яка кріпиться на направляючих до стелі і з'єднуються між собою за допомогою замкового з'єднання. Завдяки замку, панелі легко монтуються, щільно прилягають одна до одної і на лицьовій стороні невидно елементів кріплень.
За формою софіти схожі на вагонку, але виготовляються з того ж полімеру що і сайдинг. Основною відмінністю софітів від інших видів декоративних панелей для облицювання звисів даху є те, що вони перфоровані. Що дозволяє повітрю вільно циркулювати під ними. Завдяки провітрювання матеріал даху не страждає від вогкості і не пліснявіє.

Панелі софіт (4 Х 0,305)


Графіт Зелений Цегляний БілийЗолотий оріх Оріх Золотий дуб Коричнивий


J-профіль 4м

Н-профіль 3м

// Add this files on the head of the template /div/divdiv classphp