gototopgototop
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Shinglas (Росія)

Цей сучасний покрівельний матеріал виготовляється з екологічно чистих матеріалів і абсолютно безпечний для людини і довкілля. Виготовляється бітумна черепиця Шинглас із стеклохолста просоченого бітумом. До складу бітуму входять різні декоративні наповнювачі і модифікатори. Зверху аркуша м'якої черепиці наноситься базальтове посипання, що створює надійний захисно-декоративний шар.
Основні переваги SHINGLAS:
 • Мінімум відходів - менше 5 % на складних крівлях.
 • Безшумність – забезпечує хороше шемопоглинання від дощу і граду.
 • Підвищена морозостойкость– збільшений термін служби SHINGLAS в порівнянні з аналогічними матеріалами.
 • Вологонепроникність – покриття виходить суцільним, тобто додаткові заходи щодо гідроізоляції не потрібні.
 • Немає різкого сходу снігу пластами з даху – із-за шорсткості плитки сніг затримується і тане на самому даху, а не сходить з даху.
 • Тобто потреба в снігозатримувачах відсутня.
 • Зручність – розмір упаковки 1 х 0,3 м-кодів, вага 24 кг, з нею впорається одна людина. Комплектність - SHINGLAS має всі необхідні комплектуючі: ковзани, карнизи і ендови.
 • В результаті спрощується монтаж крівлі і підвищується якість покриття.
 • Мала вага – не вимагається посилення конструкції крівлі, що несе, а також будівлі і фундаменту. Зниження експлуатаційних витрат – в період експлуатації ремонт і фарбування крівлі не потрібні. Безпека - матеріал не нагромаджує статична електрика, не іскрить, не намагнічується, а значить, не залучає блискавки
 • Пожаробезопасность – навіть при попаданні на крівлю відкритого полум'я спалах не відбувається. Малий коефіцієнт лінійного розширення - не потрібні спец. кріплення. Стійкість до агресивних середовищ – витримує не лише атмосферні осідання, але і хімічні кислоти. Зовнішній від– завдяки різноманітності колірних вирішень форм нарізки вписується в будь-який ландшафт, а також додає будівлі естетичну і архітектурну виразність.
Споживчі характеристики SHINGLAS
 • Водонепроникність - абсолютно непористий матеріал, не всмоктуючий і не проникний вологу. Корозійна стойкость- не схильний до корозії і гниття. Тепло- і морозостійкість – розроблений для використання в складних кліматичних зонах, витримує температури від - 50° до + 110°, а також різкі перепади температур.
 • Безпека - не нагромаджує статичну електрику (не вимагає пристрою громовідводу), сніг довільно не сходить (не потрібні снегозадержателі), пожароустойчивоє покриття. Безшумність – відмінне шумопоглащеніє під час дощу і граду. Стійкість до шкідливих дій - витримує дію не лише атмосферних опадів, але і хімічних кислот.
 • Довговічність – кольори практично не вигоряють, протягом всього терміну служби змінюються мінімально (фарбування не потрібне). Вітростійкість – залежно від моделі черепиці може витримувати пориви вітру від 100 до 150 км/ч. Легкість - зміцнення конструкції крівлі, що несе, а також будівлі і фундаменту не вимагається.
 • Гнучкість – можна використовувати на дахах будь-якої конфігурації, у тому числі і цибулинної форми. Практичність – невеликі розміри і вага упаковок, при монтажі не потрібний спеціальний інструмент. Економічність - мінімальна кількість відходів, у тому числі і на складних дахах.
Фінська черепиця

Колекція Классік

Shinglas Фламенко Толедо Shinglas Фламенко Арагон Shinglas Фламенко Арагон сіра Shinglas Твіст коричневий
Shinglas Танго зелений Shinglas Танго червоний Shinglas Твіст Антик Shinglas Фламенко Валенсія
Shinglas Класик Кадриль червоний Shinglas Класик Кадриль зелений Shinglas Класик Кадриль червоно-коричневий Shinglas Класик Кадриль Віскі
Shinglas Танго осінній Shinglas Танго панговий Shinglas Класик кадриль Коричневий

Колекція ультра

Shinglas Ультра Джайв синій Shinglas Ультра Джайв сірий Shinglas Ультра Джайв зелений Shinglas Ультра Джайв коричневий
Shinglas Ультра Джайв червоний Shinglas Ультра Самба зелений Shinglas Ультра Самба коричневий Shinglas Ультра Самба Червоний
Shinglas Фокстрот Мигдаль Shinglas Фокстрот Неро Shinglas Фокстрот Сандал Shinglas Фокстрот Олива

Колекція Джаз

Shinglas Джаз Індіго Shinglas Джаз Наска Shinglas Джаз Габбо Shinglas Джаз Терра
Shinglas серія Джаз Арніка Shinglas серія Джаз Корида Shingas серія Джаз Навара

Форми Shinglas

Виготовляється SHINGLAS з матеріалу, в основі якого стеклохолст, просочений  окращуваним модифікованим бітумом і покривний шар, що має, з цього ж бітуму з двох сторін. Нижня поверхня черепиці покрита самоклеющейся морозостійкою бітумно-полімерною масою під захисною легкознімною плівкою.  Верхня поверхня черепиці виконана з шару базальтового посипання, яке і забезпечує як всілякі колірні відтінки, так і захист від механічних пошкоджень і атмосферних дій.

Каталог Продукцii

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
// Add this files on the head of the template /div/divdiv classphp