gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Альта - Профіль(Росія)

Водосточні системи Альта Профіль (Росія)

Водостічна система «Альт-профіль» виготовляється з жорсткого ПВХ відповідно до особливої рецептури. Відповідає сучасним архітектурним вимогам і вимогам естетичності. Це ефективна і надійна система відведення дощових і талих вод з кровель різних конструкцій і площ.

Розмір жолуба Розмір труби
Довжина 3/4м Довжина 3/4м
Діаметр 125мм Діаметр 95мм
Товщина 1,6мм

Водостічні системи Альта-Профіль

Коричневий

Водостічна труба Водостічна труба 95 Муфта жолоба Заглушка жолоба
Кут жолоба 90 Хомут труби ПВХ Тримач труби Муфта труби
Коліно труби 45/67 Злив труби Хомут труби металевий

Білий

Водостічна труба Водостічна труба 95 Муфта жолоба Заглушка жолоба
Кут жолоба 90 Воронка 82 Муфта труби Коліно труби 45/67
Злив труби Пластиковий кронштей Хомут труби ПВХ Хомут труби метал
Переваги водостічної системи «Альта-Профіль»:
Термін експлуатації пластикової водостічної системи «Альта-Профіль» в середньому становить 25 років.
Застосування високоякісних матеріалів та спеціальних технологій при виробництві водостічної системи.
Водостічна система виготовляється з жорсткого ПВХ відповідно до особливої ??рецептурою, що надає високу ударну міцність водостоків.
Використання імпортних аддитивів дозволяє значно підвищити термостійкість продукції.
Водостічна система стійка до ультрафіолетового випромінювання, так як фарбування верхнього шару елементів відбувається суперконцентрату методом «Cool Colour» (поглинання тепла). Це захищає водостічну систему від негативних змін кольору.
Водостічна система виготовляється з трудновоспломеняемих матеріалів, що зумовило її значну вогнестійкість.
Елементи водостоків «Альта-Профіль» з'єднуються між собою методом замикання без додаткового інструменту і без прімененіяклея з дотриманням вимоги повної герметичності.
Наявність гумових ущільнювачів на всіх кріпильних елементах, що гарантують стовідсоткову герметичність водостічної системи.
Великий діаметр ринви (125 мм) і велика товщина стінок жолоби (1,6 мм) забезпечують високу механічну міцність водостоку, що дозволяє витримувати великі снігові навантаження, а також збільшує пропускну здатність.
Наявність поздовжніх ребер жорсткості на всіх елементах водостічної системи, збільшують міцність водостоку і поліпшують характеристики потоку (зменшують ризик утворення заторів).
Компанія «Альта-Профіль» випускає жолоби трьох видів:
- білий з внутрішньою поверхнею молочного кольору;
- коричневий з внутрішньою поверхнею молочного кольору;
- коричневий з внутрішньою поверхнею, забарвленою у коричневий колір.
Наявність універсальної пластикової заглушки і універсального кута жолоба - одне з ноу-хау компанії.
Виготовлення не тільки пластикових, але і металевих кріпильних елементів (кронштейн жолоби, кронштейн-тримач, хомут труби), що дозволяють витримувати значні силові навантаження на водостоки.
Наявність двох видів водостічних труб: з розтрубом і без розтруба. Труба з розтрубом дає можливість з'єднувати труби один з одним без застосування муфти труби.
Застосування спеціальної універсальної упаковки для водостічної системи, що забезпечує захист від механічних пошкоджень при зберіганні і доставці продукції.
Естетичність форм та краса дизайну водостічної системи «Альта-Профіль» забезпечуються за рахунок наявності оригінальних ребер на зовнішній поверхні кожного елемента водостоку.

Каталог Продукцii

Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.
// Add this files on the head of the template /div/divdiv classphp